Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  > Katedra i Zakład Technologii Chemicznej Środków Leczniczych

Katedra i Zakład Technologii Chemicznej Środków Leczniczych

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej

PRACOWNICY

Kierownik:

dr hab. n. farm. Anita Kornicka

dr hab. n. farm. Anita Kornicka

E-mail:anita.kornicka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 56

Adiunkci:

dr n. farm. Łukasz Balewski

dr n. farm. Łukasz Balewski

E-mail:lukasz.balewski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 92

dr inż. Monika Lahutta

dr inż. Monika Lahutta

E-mail:monika.kukowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 57

Asystenci:

dr inż. Joanna Fedorowicz

dr inż. Joanna Fedorowicz

E-mail:joanna.fedorowicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 57

Specjaliści:

mgr farm. Wojciech Borowik

mgr farm. Wojciech Borowik

E-mail:wojciech.borowik@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 52

Marian Goyke

Marian Goyke

E-mail:marian.goyke@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 89

mgr Aleksandra Jalińska

mgr Aleksandra Jalińska

E-mail:aleksandra.jalinska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 52

Sam. referenci admin.:

Krystyna Sychta

Krystyna Sychta

E-mail:krystyna.sychta@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 52

Pracownicy techniczni:

Marzena Rudnicka

Marzena Rudnicka

E-mail:marzena.rudnicka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 52

Joanna Steege

Joanna Steege

E-mail:joanna.steege@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 52

Doktoranci:

mgr inż. Karol Gzella

mgr inż. Karol Gzella

E-mail:karol.gzella@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 53
Aktualizacja strony: 05.03.2019
Krystyna Sychta