Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Wydział Lekarski  > Katedra i Zakład Fizjopatologii

Katedra i Zakład Fizjopatologii

Wydział Lekarski

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. med. Jacek M. Witkowski

prof. dr hab. med. Jacek M. Witkowski

E-mail:jacek.witkowski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 10

Prezes Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej

St. wykładowcy:

dr n. med. Jacek Brożek

dr n. med. Jacek Brożek

E-mail:jacek.brozek@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 11

Opiekun III roku Wydziału Lekarskiego

dr n. med. Monika Soroczyńska-Cybula

dr n. med. Monika Soroczyńska-Cybula

E-mail:monika.soroczynska-cybula@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 21 67

Zastępca opiekuna III roku Wydziału Lekarskiego

Adiunkci:

dr hab. med. Katarzyna Lisowska

dr hab. med. Katarzyna Lisowska

E-mail:katarzyna.lisowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 21 67

Sekretarz Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej

dr n. med. Krzysztof Pietruczuk

dr n. med. Krzysztof Pietruczuk

E-mail:krzysztof.pietruczuk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 21 67

Sam. referenci admin.:

Hanna Rezmer

Hanna Rezmer

E-mail:hanna.rezmer@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 10

Mł. specjaliści:

lek. med. Paulina Łopatniuk

lek. med. Paulina Łopatniuk

Tel. bezp.:58 349 15 10

Doktoranci:

mgr Klaudia Ciesielska-Figlon

E-mail:kaludia.ciesielska-figlon@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 21 67

mgr inż. Małgorzata Pindel

E-mail:malgorzata.stosio@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 12

lek. Adam Plotka

E-mail:adam.plotka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 21 67

lek. Jakub Ruszkowski

E-mail:jakub.ruszkowski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 12

lek. Łukasz Szałach

E-mail:lukasz.szalach@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 21 67
Aktualizacja strony: 26.11.2018
Katarzyna Lisowska