Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Wydział Lekarski  > Katedra Biochemii Klinicznej  > Zakład Medycyny Laboratoryjnej

Zakład Medycyny Laboratoryjnej

Katedra Biochemii Klinicznej

PRACOWNICY

Kierownik:

dr hab. Agnieszka Jankowska-Kulawy

E-mail:agnieszka.jankowska-kulawy@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 27 75

Adiunkci:

dr n. med. Sylwia Gul-Hinc

E-mail:sylwia.gul-hinc@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 17 73

dr n. med. Joanna Klimaszewska-Łata

E-mail:joanna.klimaszewska-lata@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 17 73 wew. 1773

dr n. med. Anna Michno

E-mail:anna.michno@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 27 54

dr n. med. Anna Ronowska

E-mail:anna.ronowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 27 75

dr Aleksandra Rutkowska

E-mail:ola.rutkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 27 70 wew. 2770

Asystenci:

dr n. med. Aleksandra Dyś

E-mail:aleksandra.dys@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 17 73

St. specjaliści:

dr n. med. Dorota Bizon-Zygmańska

E-mail:dorota.bizon-zygmanska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 27 75

dr hab. Krzysztof Lewandowski

E-mail:krzysztof.lewandowski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 534 92 75 wew. 2754

Specjaliści:

mgr Hanna Myszkowska

E-mail:hanna.myszkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 27 70

Doktoranci:

mgr Beata Gapys

E-mail:beata.gapys@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 27 70

Umowy zlecenia:

prof. dr hab. med. Andrzej Szutowicz

E-mail:andrzej.szutowicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 17 71 wew. 1771

Pełnomocnik Rektora ds. Specjalizacji dla Diagnostów Laboratoryjnych.

Aktualizacja strony: 21.11.2018
Hanna Myszkowska