Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  > Katedra i Zakład Chemii Nieorganicznej

Katedra i Zakład Chemii Nieorganicznej

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. n. farm. Wojciech Kamysz

prof. dr hab. n. farm. Wojciech Kamysz

E-mail:wojciech.kamysz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 68

Strona domowa: www.kamysz.pl

Profesorowie zwyczajni:

prof. dr hab. inż. Ryszard Piękoś

E-mail:erpe@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 66

Adiunkci:

dr n. med. Sylwia Bartoszewska

dr n. med. Sylwia Bartoszewska

E-mail:sylwia.bartoszewska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88

dr n. farm. Małgorzata Dawgul

dr n. farm. Małgorzata Dawgul

E-mail:malgorzata.dawgul@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88

Asystenci:

mgr inż. Damian Neubauer

mgr inż. Damian Neubauer

E-mail:damian.neubauer@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88

dr n. chem. Karol Sikora

dr n. chem. Karol Sikora

E-mail:karol.sikora@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88

mgr Tomasz Wasilewski

mgr Tomasz Wasilewski

E-mail:tomasz.wasilewski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88

Specjaliści:

mgr Bartłomiej Kraska

mgr Bartłomiej Kraska

E-mail:bartlomiej.kraska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88

mgr farm. Dariusz Marek

mgr farm. Dariusz Marek

E-mail:dariusz.marek@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88

Halina Szatkowska

E-mail:halina.szatkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 27

Referenci:

Anna Jagniątkowska-Marecka

Anna Jagniątkowska-Marecka

E-mail:anna.jagniatkowska-marecka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 24

Pracownicy techniczni:

Ewa Stenka

E-mail:ewa.stenka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 27

Doktoranci:

mgr Marta Bauer

mgr Marta Bauer

E-mail:martaam@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88

mgr Maciej Jaśkiewicz

mgr Maciej Jaśkiewicz

E-mail:maciej.jaskiewicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 88
Aktualizacja strony: 10.05.2018
Wojciech Kamysz, Karol Sikora