Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Wydział Lekarski  > Katedra Anatomii  > Zakład Anatomii Klinicznej

Zakład Anatomii Klinicznej

Katedra Anatomii

PRACOWNICY

Kierownik:

dr hab. med. Adam Kosiński

E-mail:akosinski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 22 wew. 1422

Profesorowie zwyczajni:

prof. dr hab. med. Marek Grzybiak

prof. dr hab. med. Marek Grzybiak

E-mail:grzybiak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 20

St. wykładowcy:

dr n. med. Włodzimierz Kuta

E-mail:wkuta@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 23 wew. 1423

Adiunkci:

dr n. med. Rafał Kamiński

Tel. bezp.:58 349 14 23 wew. 1423

dr n. med. Grzegorz Piwko

E-mail:piwko@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 23 wew. 1423

Asystenci:

dr n. med. Miłosz Zajączkowski

Tel. bezp.:58 349 14 25 wew. 1425

Specjaliści:

mgr Ewa Nowicka

E-mail:nowicka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 24 wew. 1424

Sam. technicy:

Zbigniew Krankowski

E-mail:krankowski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 22

Sam. referenci admin.:

Wioleta Makarewicz

E-mail:wioleta.makarewicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 20 wew. 1420

SEKRETARIAT

Doktoranci:

mgr Marta Gleinert-Rożek

Tel. bezp.:58 349 14 25 wew. 1425

mgr Agata Kaczyńska

Tel. bezp.:58 349 14 25 wew. 1425

mgr Dominika Żelesławska

Tel. bezp.:58 349 14 25 wew. 1425
Aktualizacja strony: 10.11.2017
Grzegorz Piwko