Herb GUMed

Na komputerze nie ma zainstalowanej wtyczki Flash

Jesteś tutaj: Start > Organizacja uczelni > Wydział Lekarski > Katedra Anatomii > Zakład Anatomii Klinicznej

Zakład Anatomii Klinicznej

Katedra Anatomii

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. med. Marek Grzybiakprof. dr hab. med. Marek Grzybiak

E-mail:grzybiak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 20

Adiunkci:

dr n. med. Adam Kosiński

E-mail:akoi@interia.pl
Tel. bezp.:58 349 14 25

dr n. med. Włodzimierz Kuta

E-mail:wkuta@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 25

dr n. med. Grzegorz Piwko

E-mail:piwko@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 22

Asystenci:

lek. Rafał Kamiński

Tel. bezp.:58 349 14 23 wew. 1423

lek. dent. Maria Orzelska

E-mail:orzelska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 22

Specjaliści:

mgr Ewa Nowicka

E-mail:nowicka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 24

Sam. technicy:

Zbigniew Krankowski

E-mail:krankowski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 22

Sam. referenci admin.:

Wioleta Makarewicz

E-mail:wioleta.makarewicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 20

Doktoranci:

mgr Miłosz Zajączkowski

Tel. bezp.:58 349 14 22

mgr Barbara Ziemlańska

Tel. bezp.:58 349 14 20
Mapa GUMed do góry
Gdański Uniwersytet Medyczny
80-210 Gdańsk, ul. M. Skłodowskiej-Curie 3a
tel.: (58) 349 11 11
 
Rektor GUMed
Rzecznik prasowy
Redakcja WWW
Informacja i promocja