Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Wydział Nauk o Zdrowiu z Oddziałem Pielęgniarstwa i Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej  > Zakład Toksykologii Środowiska

Zakład Toksykologii Środowiska

Wydział Nauk o Zdrowiu z Oddziałem Pielęgniarstwa i Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. n. chem. Lidia Wolska

prof. dr hab. n. chem. Lidia Wolska

E-mail:lidia.wolska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 39

Adiunkci:

dr n. farm. Monika Cieszyńska-Semenowicz

dr n. farm. Monika Cieszyńska-Semenowicz

E-mail:monika.cieszynska-semenowicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 35

dr inż. Grażyna Gałęzowska

dr inż. Grażyna Gałęzowska

E-mail:grazyna.galezowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 35

dr inż. Ewa Olkowska

dr inż. Ewa Olkowska

E-mail:ewa.olkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 35

dr Marta Potrykus

dr Marta Potrykus

E-mail:marta.potrykus@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 35

dr hab. inż. Justyna Rogowska

dr hab. inż. Justyna Rogowska

E-mail:justyna.rogowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 35

dr inż. Maciej Tankiewicz

dr inż. Maciej Tankiewicz

E-mail:maciej.tankiewicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 35

St. specjaliści:

mgr Małgorzata Kaczorowska

mgr Małgorzata Kaczorowska

E-mail:malgorzata.kaczorowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 36

Specjaliści:

mgr inż. Joanna Ratajczyk

mgr inż. Joanna Ratajczyk

E-mail:joanna.ratajczyk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 34

Doktoranci:

mgr Andrzej Berg

mgr Andrzej Berg

E-mail:andrzej.berg@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 35

mgr inż. Joanna Ratajczyk

E-mail:joanna.ratajczyk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 34

mgr Katarzyna Wychodnik

mgr Katarzyna Wychodnik

E-mail:k.wychodnik@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 34
Aktualizacja strony: 09.10.2018
Grażyna Gałęzowska, Lidia Wolska